(097)455-79-41
497230922
ViArt_Ltd
Відгуки клієнтів:

"Моя кампанія в AdWords стала коштувати менше, а її ефективність збільшилась вдвічі!
Це просто дивовижно!"
– K B (Medical Services)

"Я навіть і не сподівався, що коли-небудь зможу займати топові позиції. Однак, зараз мої оголошення незмінно входять в першу трійку"
– M J (Digital Media Services)

Послуги

Нові рекламні кампанії в Інтернеті

рекламні кампанії в інтернеті

Більше прибутку від бізнесу завдяки контекстній рекламі!

Команда ViArt складається з висококваліфікованих спеціалістів, які зроблять все можливе, щоб Ваша контекстна реклама була максимально ефективною. Передаючи нам управління Вашою рекламною кампанією, Ви отримуєте наступний пакет послуг:

Безкоштовний аналіз існуючої рекламної кампанії

Якщо у Вас вже є акаунт в системах Google AdWords, Яндекс.Директ або Begun, ми пропонуємо безкоштовний аналіз Вашої рекламної кампанії, що включає визначення рівня її ефективності та основних можливих напрямків її покращення.

Створення акаунту (якщо Ви досі не користувались контекстною рекламою)

Якщо Ви тільки хочете спробувати контекстну рекламу для Вашого сайту, наші спеціалісти створять акаунти в потрібних Вам системах (Google AdWords, Яндекс.Директ або Begun) та розроблять рекламні кампанії для товарів чи послуг, які Ви бажаєте рекламувати. В створення акаунту входить пошук ключових слів, написання текстових оголошень та підбір відповідних цільових сторінок.

Існуючі рекламні кампанії

рекламні кампанії

Оптимізація існуючого акаунта

Ми досягаємо максимальної ефективності за рахунок націленості Вашої реклами на зацікавлену у Вашій продукції аудиторію. Наші спеціалісти створюють ефективні та привабливі рекламні оголошення для кожного продукту чи послуги.

Ми здійснюємо підбір релевантних ключових слів та тиражування найпопулярніших з них. Користуючись статистичними даними, спеціалісти нашого аналітичного відділу здійснюють постійну оптимізацію бідів. Завдяки цьому Ваші ключові слова приносять максимум прибутку з мінімальними витратами.

Постійний супровід Вашої рекламної кампанії одним з наших досвідчених спеціалістів

Ваш акаунт буде постійно контролюватись досвідченими спеціалістами. На основі поточних даних здійснюватимуться необхідні зміни для покращення його функціонування.

Щотижневі звіти про поточний стан Вашого акаунту на email або SMS

Ми надаємо Вам повні щотижневі звіти про стан Вашого акаунту, включаючи всі внесені нами зміни. Ви завжди проінформовані про стан Вашого акаунту та повністю контролюєте свої витрати. Ви можете в будь-який момент звернутись до нас і отримати змістовну інформацію з будь-якого питання стосовно функціонування Вашого акаунту.

Ви більше не витрачатимете часу і зусиль на вивчення та упорядкування Вашого акаунту. За досить помірні ціни наші кваліфіковані спеціалісти зроблять це за вас!

ViArt - PHP Shopping Cart