(097)455-79-41
497230922
ViArt_Ltd
Відгуки клієнтів:

"Моя кампанія в AdWords стала коштувати менше, а її ефективність збільшилась вдвічі!
Це просто дивовижно!"
– K B (Medical Services)

"Я навіть і не сподівався, що коли-небудь зможу займати топові позиції. Однак, зараз мої оголошення незмінно входять в першу трійку"
– M J (Digital Media Services)

Begun
Наша команда Детальний аналіз та продуманий план дій -
запорука успіху рекламної кампанії
Begun є засновником російського ринку контекстної реклами. З 2006 року компанія працює і в Україні. Серед медіа партнерів «Бігуна» такі Інтернет-гіганти, як Rambler, Mail.Ru, Афиша. В основі успішного розвитку системи закладені наступні принципи:

Контекстність – реклама показується тільки зацікавленим користувачам. Це забезпечує високу ймовірність того, що відвідувач сайту стане Вашим клієнтом.

Плата за результат – з «Бігуном» Ви самі визначаєте, за що платите: переходи користувачів на сайт, поінформованість певної кількості користувачів чи дзвінки в офіс.

Аукціон – в незалежності від розмірів вашого бізнесу Ви можете рекламуватись на «Бігуні», оскільки самі визначаєте ціну, яку готові заплатити за результат.

Рекламні оголошення можуть мати наступний формат: текст, графіка, анімація – та будуть показуватись на пошуковому сервері Rambler і сторінках рекламної мережі. Система пропонує широкий вибір моделей показу: контекстні переходи, контекстні покази на Rambler, контекстні покази в рекламній мережі, міні-сайти та контекстні дзвінки. Мінімальна ціна за клік в системі Бігун становить 28 російських копійок, мінімальна ціна контракту – 140 російських рублів. Оплата здійснюється в російських рублях.

Переваги контекстної реклами Begun:

Досить унікальною є послуга «Контекстні дзвінки». Вона дозволяє виключити сайт як етап продажу. Все, що потрібно користувачу, це ввести свій номер телефону в спеціальну форму, і система з’єднає його з вами.
Якщо у Вас немає сайту, «Бігун» надає можливість створити власну Інтернет-сторінку. Там ви можете вказати всю необхідну користувачу інформацію, як то інформацію про продукти чи послуги та контактні дані.
Оскільки система контекстної реклами Begun побудована на принципі аукціону, Ви завжди будете чітко знати, хто Ваші конкуренти та скільки вони витрачають на те чи інше ключове слово. Також «Бігун» надає інформацію про вартість першої позиції Вашого рекламного оголошення.
Спробуйте безкоштовно:
Індивідуальний аналіз ефективності Вашої рекламної кампанії.

Наші досвідчені спеціалісти розкажуть, які елементи Вашої рекламної кампанії сприяють її успіху, а які потребують удосконалення. Ви отримаєте професійні поради щодо досягнення більшої ефективності саме Вашої рекламної кампанії. Спробуйте безкоштовно

ViArt - PHP Shopping Cart