(097)455-79-41
497230922
ViArt_Ltd
Відгуки клієнтів:

"Моя кампанія в AdWords стала коштувати менше, а її ефективність збільшилась вдвічі!
Це просто дивовижно!"
– K B (Medical Services)

"Я навіть і не сподівався, що коли-небудь зможу займати топові позиції. Однак, зараз мої оголошення незмінно входять в першу трійку"
– M J (Digital Media Services)

Google AdWords
Наша команда Детальний аналіз та продуманий план дій -
запорука успіху рекламної кампанії
Google AdWords – це простий та швидкий спосіб розміщення реклами на Google, незалежно від Вашого бюджету. Ви легко можете контролювати Ваші витрати, оскільки платити потрібно лише за кліки та/або покази. Мінімальний рівень щомісячних витрат в AdWords відсутній. Google стягує лише номінальну плату за активацію кампанії (вартість активації становить 5 доларів США).

Об’яви AdWords показуються на сторінках результатів пошуку Google, а також в постійно зростаючій мережі контекстної реклами. При цьому об’яви можуть мати текстовий або графічний формат. Завдяки широкому спектру орієнтування (націлення на розташування, географічне націлення (геотаргетинг), орієнтація за мовою, планування показу об’яв тощо) Ви можете точно вказати, де, коли і як показувати Вашу рекламу. А наявність таких інструментів, як відстеження переходів і Google Analytics, дозволяють відслідковувати ефективність рекламної кампанії.

Переваги контекстної реклами Google AdWords:

Ваші об‘яви показуються найбільшій кількості потенційних клієнтів. Google, як пошукова система, є лідером за обсягом Інтернет-аудиторії в Україні, а контекстна мережа є найбільшою в світі.
Встановлюючи денний бюджет, Ви повністю контролюєте свої витрати. До того ж з Google AdWords Ви можете обрати одну з систем оплати: за кліки (переходи) чи за тисячу показів.
Унікальна система відслідковування та звітів дозволяє досягти максимальної рентабельності інвестицій в рекламу. Ви будете чітко знати, на що саме було витрачено Ваші гроші і який прибуток Ви з цього отримали.
Спробуйте безкоштовно:
Індивідуальний аналіз ефективності Вашої рекламної кампанії.

Наші досвідчені спеціалісти розкажуть, які елементи Вашої рекламної кампанії сприяють її успіху, а які потребують удосконалення. Ви отримаєте професійні поради щодо досягнення більшої ефективності саме Вашої рекламної кампанії. Спробуйте безкоштовно

ViArt - PHP Shopping Cart