(097)455-79-41
497230922
ViArt_Ltd
Відгуки клієнтів:

"Моя кампанія в AdWords стала коштувати менше, а її ефективність збільшилась вдвічі!
Це просто дивовижно!"
– K B (Medical Services)

"Я навіть і не сподівався, що коли-небудь зможу займати топові позиції. Однак, зараз мої оголошення незмінно входять в першу трійку"
– M J (Digital Media Services)

Контекстна реклама
Версія для друкуСкажіть товаришу
Богдана Федун Спеціаліст контекстної реклами
Google Adwords

Контекстна реклама

В наш час контекстна реклама є одним з найефективніших інструментів залучення цільової аудиторі на веб-сайт. Найбільшою популярністю при цьому користується її різновид – пошукова реклама, тобто реклама на пошукових серверах за певним ключовим запитом.

Компанія ViArt надає професійні послуги зі створення та координування рекламних кампаній Google AdWords, Яндекс.Директ та Begun. Наша мета - збільшення ваших прибутків за рахунок ефективної контекстної реклами.

Наші послуги

  • Безкоштовний аналіз існуючої рекламної кампанії
  • Створення акаунта (якщо Ви досі не користувались контекстною рекламою)
  • Оптимізація існуючого акаунта
  • Постійний супровід Вашої рекламної кампанії одним з наших досвідчених спеціалістів
  • Щотижневі звіти про поточний стан Вашого акаунту на email або SMS
Детальніше про наші послугиБільш детально про наші послуги

Наші переваги:

Ми маємо 5-річний досвід упішної роботи на ринку Великої Британії під брендом Sayu.  SAYU Ltd визнано провідним британським агентством в сфері інтернет-реклами, постійна клієнтура якого нараховує понад 250 компаній.
Ми маємо якісне програмне забезпечення власної розробки, а саме: генератор ключових слів, оптимізатор витрат та систему відслідковування переходів. Це дозволяє нам виконувати поставлені задачі швидко, ефективно та системно.
Ми гарантуємо Вам повну звітність. Ви повністю контролюєте Вашу рекламну кампанію - в першу чергу її бюджет - та отримуєте грунтовний статистичний аналіз.
Спробуйте безкоштовно:
Індивідуальний аналіз ефективності Вашої рекламної кампанії.

Наші досвідчені спеціалісти розкажуть, які елементи Вашої рекламної кампанії сприяють її успіху, а які потребують удосконалення. Ви отримаєте професійні поради щодо досягнення більшої ефективності саме Вашої рекламної кампанії. Спробуйте безкоштовно
ViArt - PHP Shopping Cart